DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

My Little Pony Oyunları

2 Eylül 2014 Ekleme Saati: 17:19
2.935 kez görüntülendi

My Little Pony Oyunları

My Little Pony kahramanlarından 6 sevimli midilli  Applejack, Fluttershy, Rainbow Dash, Rarity, Twilight Sparkle ve Pinkie Pie maceralarına yeni kurulan Pony Oyunları sitesinde devam ettiriyor. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı bu platformda 6 pony karakterinin tüm oyunlarını bulabileceksiniz.

My Little Pony

Kendini beğenen ve maceraya atılmaktan korkmayan Rainbow Dash, sihir yapan ve yardımsever Twilight Sparkle, Hoplayıp zıplayarak eğlenceye renk katan Pinkie Pie, modanın kalbi Rarity, tatlı dilli ve utangaç tavırlarıyla Fluttershy, gerçekçi olan ve güvenilir Applejack gibi kahramanları ile My Little Pony uzak diyarlardan ulaşarak Minika Çocuk sayesinde evlerimizin neşesi haline geldi. Küçük büyük demeden bütün bayanların izlemekten büyük keyif aldığı bir yapım oldu.

Pony Oyunları

Tabi fenomen konumundaki kahramanların oyunlarının ve özellikle flash oyun sitesinin olmaması büyük eksiklik olacaktı. Bu eksikliği My Little Pony Oyunları ismi ile açılan flash oyun sitesi ziyadesiyle kapatmış durumda. Pony oyunlarının kategoriler şeklinde ayrıştırıldığı ve kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlayan bu çalışma ile pony oyunlarına doyacaksınız. Pony maceralarından hoşlananlar için Pony Oyunları, Pony giysi giydirme oyunları, Ponyville dekorasyon oyunları, Pony boyama ve yapboz oyunları gibi flash oyun kategorileri yanında Canterlot Lisesi kızlarının (Equestria Girls) maceralarına ve hatta Pony şarkılarına varıncaya değin tüm ayrıntıların düşünüldüğü muazzam bir My Little Pony portalı teşkil edilmişdir.

Her küçük çocuğun bir kahramanı olması doğaldır. Bu karakter veya kahramanın onun psikolojik ve sosyolojik gelişimine olan olumlu etkisi çok önemlidir. Buradan hareketle oluşturduğumuz My Little Pony Oyunları sitesini çocuklar için nezih bir ortam haline dönüştürmeye çalışıldı. Başkaca farklı türden oyunlar yerine sadece Pony oyunu oynayabilecekleri bir yapı teşkil edildi. Pony oyunu sadece My Little Pony Oyunları sitesinde oynanır. Becerilerini geliştirirken hoş bir vakit geçirmek isteyen ve hele hele pony hayranı olanlar, bu site tam size göre…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık