DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

ÖZEL OLAN VARLIKLARIMIZ İÇİN

26 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:54
456 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye’nin dört bir yanında köpek besleyen her bireyin en büyük yardımcısı olarak, yirmi yıldır hizmet sunan söz konusu Petworld Kennel Club tüm bireylere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda söz konusu hizmet aracılığı ile köpek oteli, köpek bakımı ve köpek satın alma işlemleri dahi söz konusu firma ile hem daha güvenli hem de daha ekonomiktir.

İnsan canlısı ve muhteşem görüntüsü ile her insanın beğenisini kazanan söz konusu alman kurdu köpeğini satın almak isteyen ya da köpeğinin eğitim almasını isteyen her birey de söz konusu hizmetten kolaylıkla yararlanabilecektir.

Ayrıca özellikle son dönemlerde neredeyse bir zorunluluk haline gelen köpek eğitimi işlemi de söz konusu firma aracılığı ile uzman ve deneyimli hocaları ile verilmektedir. Bireyler köpeklerinin türü ve yaşı ne olursa olsun söz konusu eğitim hizmetinden yararlanabilecektir.

Söz konusu internet sitesi içerisinde alman çoban köpeği, pedro, dişi yavru köpekler, erkek yavru köpekler hatta anne ve baba olan tüm köpekler de tüm köpek severler için satışa sunulmaktadır.

Netice itibariyle köpek pansiyonu hizmeti, köpek bakımı ve eğitimi gibi tüm hizmetlerden her bireyin yararlanabilmesi için oldukça düşük bir fiyat aralığı ile hizmetler sunulmaktadır.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık