DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Polis’ten Hediyeli Eğitim

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 18:14
2.302 kez görüntülendi

Polis’ten Hediyeli Eğitim

polisten çocuklara hediyeli eğitim 700Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Destekli Büro Amirliği ve Karapınar Trafik Tescil Büro Amirliği tarafından İlkokul öğrencilerine hediyeli ziyaret yapıldı. Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Komiser Fatih Işık ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği memuru Recep Ünal ile Karapınar Trafik Tescil Büro Amiri Komiser Adem Yelek, beraberinde götürdükleri eğitim amaçlı hediyeler ile ilkokul öğrencilerini ziyaret ederek çocuklara yollarda sokaklarda dikkat edilecek hususları anlatarak polis sevgisini aşıladılar. Çocuklar ile sohbet formatında yapılan ziyaretlerde, soru cevap şeklinde oyunlar oynayarak hem eğlendiren ve hem de öğreten Komiser Fatih Işık ve Komiser Adem Yelek, çocuklara mükafat olarak beraberinde götürdükleri hediye paketlerini sundular.

Özellikle yabancılardan uzak durulması ve tanımadık kişilerden hediye alınmaması yolunda uyarılar yapan Emniyet Teşkilatı, çocukların tanımadıkları insanların araçlarına binmemeleri noktasında uyardılar.

Polis amcalarını çok sevdiklerini söyleyen çocukların bir çoğu, ilerde ne olacaksınız sorusuna hep bir ağızdan polis cevabını verdiler.

Ziyaretlerin amacına uygun olduğunu ve çok memnun kaldıklarını söyleyen okul müdürleri ise, “Okul girişi çıkışlarında ve taşımalı araçlarda yaşanan sorunlar ile ilgili sorunlarını trafik komiseri Adem Yelek’e ilettiler.

polisten çocuklara hediyeli eğitim 1    700polisten çocuklara hediyeli eğitim 2   700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. tarafsiz dedi ki:

    Bizlerimde destegi oldu ise ne mutlu bize

Yukarı Çık