DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

PREFABRİK YAPIDA KALİTENİN ÖNCÜSÜ

3 Eylül 2014 Ekleme Saati: 15:15
415 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tarihte ilk olarak İngiltere’nin Amerika’da yerleşmeye başladığı 17. yüzyılda görülen prefabrik yapı; deprem, yangın gibi felaketlerde can ve mal kaybını minimuma indirmesi, normal bir binanın yapımında harcanan zamandan üç kat hızlı üretilmesi, harcanan emek ve malzeme göz önünde bulundurulduğunda diğer yapılara nazaran çok daha uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve sağlıklı olması gibi nedenlerle dünyanın her yerinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Birçok amaca hizmet etmesi ve pratik olması hasebiyle ülkemizde de tercih edilen bu konteyner ve prefabrik yapıların ülkemizden dünyaya açılan üreticisi olan firmamız, üç tanesi Türkiye’de ilk ve tek olmak üzere toplam 23 kalite belgesi ile Türkiye’nin en profesyonel şirketidir.

Prefabrik ve konteyner olmak üzere ofisten showrooma, yatakhaneden tuvalete, çok katlı çelik yapıdan zırhlı güvenlik kabinlerine kadar yaklaşık 90 çeşit yapı hizmeti vermekteyiz. Ürün gruplarımız, ‘Hafif Çelik Prefabrike Yapılar’, ‘Ön Üretimli Hafif Çelik Yapılar’, ‘Konteynerlar’, ‘Depo ve Hangarlar’, ‘Kabinler’, ‘Konutlar’ olmak üzere 6 başlıkta toplanmaktadır.

Alanında profesyonel ekiplerce çevreye duyarlı malzemeden entegre tesislerimizde kendi üretimimiz olan yapılarımızla yurt içine ve yurt dışına hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika izlemektedir.

Zamandan ve paradan tasarruf ederek kaliteyi sektörünün öncüsü ve lideri konumundaki Prefabrik Yapı İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. güvencesi ile temin etmek için internet sitemizi ziyaret edip ürünler hakkındaki kataloglara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık