DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

PRİZDE ŞIKLIK VE KALİTE

13 Eylül 2014 Ekleme Saati: 16:31
456 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Priz, elektrik devresinden gelen enerjinin, elektrikli araçlara alınmasında kullanılan araçtır. Elektrik devresi anahtar tesisatına priz eklenmesi ile oluşur.

Evinizin veya işyerinizin konforu, şıklığı ve sağlığı açısından bakıldığında priz markası tercihi de önemlidir. Bunun için de elbette tanınmış ve güvenilir markaları seçmek gerekir. Örneğin Viko marka prizler tercih edilebilir. Keskin hatları ve soyut renk seçenekleri ile karre, karmen, kardelen gibi özel modelleri ile dokunuşunuza aydınlık ve kalite katan bu marka oldukça popülerdir.

Çocuk odaları için kids seçenekleri de sunmaktadır. Yine bir diğer marka olarak Makel de tercih edilebilir. Defne renkli, karea ve gurup priz ürünleri ile oldukça şık ve sade bir seçenektir.

Yine, eqona metalik, visage stilleri ile sadelik ve zarafet sunan gunsan markası da prizde iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca bu marka da çocuklara özel moderna kids serisi bulunmaktadır. Elbi markası isezena natural serisi ile doğallık ve incelik sunmaktadır. Bütün bu priz markalarını  anahtarpriz.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık