DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

SAĞLIKLA YAŞAYIN

1 Eylül 2014 Ekleme Saati: 16:40
477 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Doç. Dr. Ahmet Akçay Denizli’ de doğmuş ve ilk orta ve lise öğrenimini burada tamamlamış Ahmet Akçay Denizli Anafartalar Lisesinden birincilikle mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş daha sonra aynı üniversitede Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında uzman olmuştur.

İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Alerji ve Göğüs Hastalıkları Bilim Dalı’ nda çalışmaya başlamıştır. Ve birçok hastane de Çocuk Alerji ve Astım Bölümü ve Çocuk Göğüs hastalıkları Bölümlerinde çalışmıştır. Çeşitli dergilerde birçok bilimsel makalesi mevcuttur. Doç. Dr. Ahmet Akçay önemli bir alerji doktoru olmaktadır. Doktorumuzun tüm alerjik hastalıklarla ilgili çok donanımlı bilgileri bulunmaktadır.

Çeşitli hastalıklarla ilgili www.ahmetakcay.com adresinde birçok hastalıkla ilgili bilgiler yer almaktadır. Hastalığın tanımı belirtileri yazılmıştır.

Örneğin egzama belirtileri; iltihaplı deri bölgesi kızarır ve kaşınır. Aynı zamanda da kurur ve üzerinde sivilceye benzer oluşumlar bulunmaktadır. Egzamalı bölge kaşınırsa enfeksiyon yayılır. Deri kanar ve iltihaplanıp ağrı yapabilir. Önce yüzde ve baş derisinde çıkar. Sonra kollarda ve bacaklarda özellikle derinin katlandığı ya da giysilerin sürtündüğü yerlerde oluşur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık