DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Sevgilinize En Özel Hediyeler Sevgili Kitabında!

23 Eylül 2014 Ekleme Saati: 18:51
716 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sevgililer günü, doğum günü, ay dönümü, yıl dönümü derken sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda şaşkına dönmeniz çok normal. Artık ona ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız, hem farklı hem ilgi çekici hem de romantik bir hediye hazırlamanız için eğlenceli kitap fabrikamıza hemen uğrayın.

Aşk Kitabı ile Sevgilinize Hediye

Sevgili Kitabı kadrosu olarak sizlere özel günlerinizde sevgilinize hediye edeceğiniz aşk kitabı hazırlıyoruz, bu aşk kitabını aslında tamamen siz hazırlıyorsunuz. sevgilikitabi.com web adresine girdiğinizde göreceksiniz ki, aşk kitabınızın fotoğraflarından içinde yazılacak notlarınıza, kitabınızın ebadına kadar herşeyi siz hazırlıyorsunuz.

Foto Kitap Albüm ve Düğün Davetiyeleri

Biz de aşk kitabınızı sizin için basıp, evinize kargo ile teslim ediyoruz. Hem romantik hem de anılarınızı unutmanızı imkânsız kılacak, sizi anlatan bir aşk kitabı kimi heyecanlandırmaz ki? Foto kitap albüm haline getireceğimiz aşk kitabınız ile fotoğraflarınızı ölümsüz hale getireceksiniz.

Evlenmeye karar vermiş çiftler için harika bir haberimiz var. Biliyorsunuz düğün davetiyeleri sıradan ve klasik, siz kendi tarzınızı yansıtacak, daha özel bir davetiye istiyorsanız, hemen adresimizi ziyaret edin. Boyutundan rengine, içinde bulunacak fotoğraftan istediğiniz yazıya kadar her şeyi yine kendiniz tasarlıyorsunuz. Biz de basımını gerçekleştirip adresinize kargoluyoruz. Üstelik kapıdan ödeme kolaylığı ile birlikte. Vakit kaybetmeyin ve en özel günler için en özel hediyeyi hazırlamaya başlayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık