DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

SEVİMLİ DOSTLARINIZ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ?

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:50
422 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Pek çoğunuz, sevimli dostlarınız olsun isteseniz de kaygı yaratır çoğu zaman; nasıl bakarız, nerede barındırırız ya da nasıl kaynaşır ve alışırız gibi endişeler duyarsınız.

elityavru.com sitemizden yararlanabilir, bilgilenebilir ve karar vermeniz kolaylaşabilir. Labrador Retriever; sarı, siyah, kahverengi tonları olan, kısa tüylü, sağlam yapılı bir ırktır. Zeki, hareketli, eğitim almayı seven, söz dinleyen oldukça sabırlı ve duygusal bir cinstir. Suyu çok sever ve balıkçılara ağ çekmede yardım eder. Emniyette uyuşturucu aramada, gözleri görmeyenlere kılavuzluk yapmada ve bekçilik konularına oldukça başarılıdır.

Chihuahua ırkından olan köpekler dünyanın en küçük ırkıdır denilebilir. Bakım ortamı apartmanlardır. Çünkü soğuğu sevmez ve çok üşür. Çok küçük olduğundan kucakta ve çantada kolay taşınsa da yürütülmesi sağlığı açısından gereklidir. Kendisine ait oyuncakları paylaşmaz, inatçı bir ırktır. Teacup yavru; Bir kilodan da küçük yavrulardır, korkak, zayıf ve tüyleri seyrektir uzamazlar.

Elit yavru sosyal sorumluluk çerçevesinde sahipsiz yavru kedi ile birlikte aynı zamanda da yavru köpek bakımlarını üstlenerek onlara sıcak yuvalar arama ve yeni ailelere teslim etme konusunda da oldukça titiz davranmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık