DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

SPORHİT’LE HAREKETLEN

9 Eylül 2014 Ekleme Saati: 18:13
549 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sağlıklı bir yaşam için spor şart. Bundan dolayı spor hayatımızda mutlaka olmalı. Spor yaparken kullanacağımız ürünler ise sağlıklı şartlarda üretilen, kaliteli markaların ürünleri olmalı. Sporhit, birbirinden kaliteli ürünleriyle sizi sporla buluşturuyor.

Sporhit, spor aletleri olarak; Koşu bandı, güç istasyonları, yarış bisikleti, sehpalar, yatay bisiklet, kürek cihazı, eliptik bisiklet, dikey bisiklet olmak üzere çok sayıda ürünüsizlerin beğenisine sunuyor. Bu ürünlerle hem vücudunuzu ve bacaklarınızı güçlendirecek hem de daha güçlü ve sağlıklı kollara sahip olabileceksiniz.

Spor ayakkabı çeşitlerinde ise kadın, erkek ve çocuk olmak üzere 3 kategoride ürünlerimizi sunuyoruz. Günlük, koşu, tenis, terlik, indoor, sandalet, futbol, askeri bot, basketbol gibi çok çeşitli bir ürün kartelamız bulunmaktadır.

Voleybol, masa tenisi, kayak malzemeleri, boks, balıkçılık, basketbol, futbol, paten, kay kay, buz pateni, badminton & squash olmak üzere sporun bir çok çeşidini bünyesinde barındıran spor malzemeleri kategorimizde birbirinden ünlü markaları sitemizde çok uygun koşullarda bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti ve kalitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık