DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Su Kaçaklarına Çözüm

1 Eylül 2014 Ekleme Saati: 18:10
527 kez görüntülendi

Su Kaçaklarına Çözüm

Su kaçakları sorunlarına müdahale etmek profesyonel ekipler ile yapılması gerekir. Profesyonel ekipler modern su kaçağı tespit cihazları ile işlemleri yaparken evlerinizde ve ya iş yerlerinizde kırıp dökme gibi çalışmalar yapmaz. Bu tür ilkel yöntemler oldukça geride kalmıştır. Kurumsal firmalar su kaçakları sorunlarına en gelişmiş teknolojik ürünler ile yaklaşarak artık sizleri günlerce uğraştıran ve cebinizi oldukça zor durumlara sokan bu problemlerden kısa sürede kurtarır. Özel elektromanyetik akustik ses dinleme cihazları ve görüntüleme robotları yardımı ile hem ses dinlemeleri yapılırken hem de görüntüleme işlemleri yapılarak sorunları ortadan kaldırıyor. Bu çalışmaların düzgün bir şekilde ilerlemesi içinde alanında uzman kadrolarımızı sizlerin yanına yolluyoruz.

Uzman ekiplerimiz su kaçakları konusunda almış oldukları eğitim penceresinde en doğru yöntemleri kullanarak kesin çözümler sunar. Su kaçakları oluştuğunda bunları hemen fark edemeyebilirsiniz. Bunun en büyük nedeni ise gizli kaçak adını verdiğimiz su kaçaklarının hemen kendini belli etmemesidir. Yüksek su faturaları bunun ilk belirtisi olabilirken asıl kendini net bir şekilde belli etme noktası duvarlarda su kabarcıkları dökülmeler nem gibi sorunlar oluşturmasıdır. Bu gibi durumlarda eğer bir sitede oturuyorsanız alt katlara sızan su damlaları komşunuzun uyarması ile sizler tarafından bilinirken su kaçakları olduğunu anlarsınız. Bu durumda çevrenizde bulunan tesisatçılardan yardım isteyebilirsiniz. Ama teknolojik aletler ile sorunlarınıza müdahale etmezlerse oluşabilecek hasarlar muhakkak sizleri maddi olarak kötü etkileyecektir.

Kırıp dökmeye yarayan aletler ile tesisat boruları çevresinde başlattıkları çalışmalar duvarların boruların kırılması ile sonuçlanırken evinizde inşaat çalışmaları adeta yapılmış gibi bir hava oluşuyordu. Tüm işlemler sonucunda su kaçaklarınız belki onarılırken bundan kat be kat daha fazlası masraflar belinize yükleniyordu. Kurumsal firmamızda ise bu tür basit yöntemler kullanılmaz. Hem maddi açıdan paranız cebinizde kalırken hem de zaman olarak büyük bir kolaylık yaşarsınız. Akustik dinleme cihazlarımız su kaçaklarını kırıp dökmeden gelen su seslerini ayırt ederek uzmanlarımızı uyarırken görüntüleme cihazlarımız borular içerisinden geçerek sorunlara net bir şekilde müdahale etmeyi bizlere sunar. Su kaçakları işlemleri bu bulguların ardından onarım çalışmaları ile bitirilmiş olur.
Kaynak:www.alosukacagi.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık