DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tekne turu eğlencesi

19 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:20
534 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tekne turu özellikle firmaların en fazla talep ettiği ve çalışanları için keyifli bir geçirmelerini sağladıkları eğlence olarak çok fazla kullanılıyor. Dolayısı ile firma çalışanları gerek yaza girerken ya da yaza güle güle partilerinde bu gibi aktiviteleri çok fazla yapıyorlar. Tekne turları istenirse 100 kişilik, 200 kişilik ya da 5 kişilik dahi olabilir. Sizler kaç kişi odluğunuzu belirtirseniz ona göre büyük tekneler ve istenirse özel ikramlar yapılabilir. Tekne turunun genelde şirketlere en büyük faydası, çalışanlar için güzel bir motive olması ve hoş bir gece eğlencesi olmasına olanak tanımış olur. Tekne turu için isterseniz şirket olarak isterseniz şahsi olarak kullanımlar yapabilir ev ona göre kişi sayısını alacak tekneler ayarlanabilir.

Boğaz turu aslında şirket olarak yapılacak en güzel aktivitelerin arasındadır. Özellikle gündüzden başlayıp boğaz turu yapılması ve daha sonra demir atılarak güzel bir gece ile devam edilmesi hoş bir motive olacaktır. Boğaz turu tekneleri ile kalabalık gruplar istenirse ayakta, istenirse masa olarak konsept dahilinde eğlenceye devam edebilirler. Dilenirse alt kapalı kısımlarda da eğlenceye devam edilebilir. Boğaz turu sonlarında herkes oldukça mutlu olarak ayrılacak ve sizler firma olarak güzel bir geceye adınızı kazımış olacaksınız. Unutmayın ki motive her şeyden öndedir. Sizlerin onları mutlu etmesi demek, çalışanları işine daha fazla sarılması ve mutlu olması anlamına geliyor

Motoryat kiralama yapmak isterseniz kişi sayısını azaltabilirsiniz. Dilerseniz işverenleriniz ile güzel bir akşam yemeğini boğazda yiyebilirsiniz. Motoryat kiralama yaparak sadece bir şeyler içip gezinti yapabilirsiniz ya da yemek yiyebilirsiniz. Hatta ve hatta toplantılarınızı dahi yapabilirsiniz. Özellikle uzaklardan gelen misafirleriniz için oldukça etkili bir gösteriş ve ağırlama olacaktır. Onları tüm gün bu harika sularda gezdirmek zaten yapabileceğiniz en güzel jestlerden biri olacaktır. İlk kez yaptığınız iş toplantılarını da özellikle burada tercih edebilirsiniz. motoryat kiralama kısaca her a için her zaman tercih edilebilir. İş toplantısı ya da eğence, konuk ağırlama ya da kendinizi dinlendirme zamanları olarak tercih yapabilirsiniz. En uygun fiyatları ise her zaman için tekneturu.net adresinden yardım alarak hayata geçirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık