DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Ters Yolda Giden Kim

19 Eylül 2014 Ekleme Saati: 08:53
3.126 kez görüntülendi

Ters Yolda Giden Kim

Ters Yolda Giden Kim

İlçemiz Ereğli yolu Hastane kavşağında bulunan ve özel bir düğün salonunun da kullandığı çevre yolu çıkışında, ters yola giden vatandaşların çokluğu, olası ölümcül kazaları tetiklerken, yıllardır protokol de dâhil binlerce insanın gelip geçtiği yolda, yol bilgilendirme levhasının olmaması yetkililerin ne kadar duyarsız olduğunu gündem konusu yapmaktadır. Özellikle düğün günlerinde yolda yaşanan trafik yoğunluğu, çevre yol üzerinde seyir halinde olan araçları zor duruma sokarken, ters yola giren vatandaşlar, çevre yoluna çıkarken, sola dönülmez uyarı levhasının olmadığından dolayı kendi canlarını hiçe sayarak ölüm yolunda seyir ediyorlar.

O mevkiden yola çıkacak olan araçlar için oluşturulan kavşağında yön ve bilgilendirme levhaları ile beslenmesi ve vatandaşlara daha güvenli yolun gösterilmesi gerektiği konusunda hemfikir olan bazı vatandaşlar, “Bizim canımızı hiçe sayıyorlar. Siz asıl yarın iki gün sonra Hastane açılsın da ondan sonra görün bu yol üzerindeki kazaları. Yetkililerin konunun hassasiyetini biran önce fark edip çözüm üretmelerini bekliyoruz” dediler.ters yolda giden kim 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ibrahim uğur dedi ki:

    Aslında düğün salonunun önünden giden yol ile ulus mah. giderek ana yola çıkan bir yol yapılmış ama çoğu vatandaşın haberi yok. bu yeni yapılan yolu gösterecek levhaların asılması gerekir. daha emniyetli olan bu yolu vatandaşın kullanması için yön levhalarının mutlaka yapılması gerekir.

Yukarı Çık