DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

YAŞAMINI KURTARIR İLE GÜVENCE ALTINA AL

17 Eylül 2014 Ekleme Saati: 16:00
420 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde her an bir tehlikeyle baş başa kalabilme ihtimalimiz söz konusudur. Cihazlarda meydana gelen arızalanma, davlumbazlarda zaman içerisinde biriken yağ kalıntılar ve çeşitli kazalar neticesinde her an bir tutuşma meydana çıkabilir. Pişirme cihazlarında yangın söndürme işlemlerinin oldukça zor olması davlumbaz söndürme sistemleri ihtiyacının daha da fazlalaşmasını sağlamaktadır.

Çıkan alev bütün bir binayı sarma riskini oluşturduğu için güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde alınması gerekir.Sadece davlumbaza ayrılan kısımların haricinde pek çok alanda yangın ile karşı karşıya kalma durumu söz konusu olmaktadır. Bu yüzden mutlaka her iş yerinde her evde her mekânda yangın söndürme tüpü ürünlerinin bulunması gerekir.

Doğaya zarar vermeyen verimli söndürücü özelliği olan ve suyun söndürme gücünün yetmediği durumlarda fayda sağlayan ve ortamda ki yüksek ateşi söndüren temiz gazlı söndürme sistemleri hızlı söndürme ihtiyacı olan yerlerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Yerel korumanın yapılamadığı durumlarda imdada yetişen ürünleri firmamız kurtarır aracılığıyla temin etme şansını elde edebilirsiniz.

Diğer bir söndürücü özelliği olan co2 karbondioksit söndürme sistemleri renksiz ve kokusuzdur. Lokal söndürme amaçlı tercih edilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık