DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

AHMET AKÇAY HER ZAMAN HİZMETİNİZDE

9 Ekim 2014 Ekleme Saati: 16:17
406 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çocuk hastalıkları ile ilgili net üzerinden bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunun için Doktor Ahmet Akçay’ ın portalı ile aradığınız herşeyi bulabileceğinizi söylemek isteriz. Günümüzde pek çok alerjik fonksiyonun olduğu bilinmektedir. Bunlardan biri de bahar alerjisi olmaktadır.

Eğer çocuğunuzda bu mevsim geçişlerinde cilt bakımından olumsuz gelişme ve belirtiler görüyorsanız hemen bilgi sahibi olmak için kategorimize giriş yapabilir ve detaylı anlamda sorularınıza yanıt bulmayı başarabilirsiniz. Bir diğer alerjik fonksiyon ise dökülen polenlere karşı cildin gösterdiği hassasiyet olmaktadır. Polen alerjisi belirtileri, etkiler ve tedavi yöntemleri hakkında da her daim adımlarınız bizimle atabilir ve arzu ederseniz sorularınızı direk doktorumuza online biçimde sorabilirsiniz.

Çocuk sağlığına dair daha pek çok hastalık için bilgi vermek amacı ile yanınızda yer almaya devam ettiğimizi ve bu konuda rakipsiz olduğumuzu da yineleyelim. Hepsi ve çok daha fazlası için daha ne bekliyorsunuz? Sadece bir tık uzağınızda olan portalımızla yola çıkmanız yeterli olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık