DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

AK Parti de Kongre Takvimi Başladı

10 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:29
1.750 kez görüntülendi

AK Parti de Kongre Takvimi Başladı

Ak Parti MYK’muzun 5. Olağan Kongremiz için Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza yetki vermesiyle kongre takvimimiz 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle başlamıştır. Kongre takvimimize göre Mahallelerimizin delege dağılımları belli olmuştur.

ak parti nadi tartanKongre takvimimiz gereği ilk olarak her mahallemiz için ayrı ayrı delege dağılım listelerimiz ve mahallelerimizde delege seçimlerinde oy kullanacak olan mevcut üyelerimizin listesi askıya çıkarılmış ve kesinleşmiştir. Delege seçimlerimiz merkez mahallelerimizde 11 Ekim Cumartesi günü saat 10:00 ile 16:00 arasında İlçe Teşkilat Binamızda yapılacaktır. Büyükşehir yasasıyla mahalle olan eski köy ve beldelerimizde delege seçimlerimiz 12 Ekim pazar günü saat 10:00 ile 16:00 arasında mahalle konaklarında yapılacaktır.

Delege seçimlerimiz tamamlandıktan ve onaylandıktan sonra kesinleşen ilçe delege listemiz askıya çıkarılacaktır.

İlçe delege seçimlerinin ardından 14 Aralık 2014 günü ilçe kongremiz yapılacaktır. İlçe kongremiz tüzüğümüze ve 5. Olağan Kongre Takvimimize göre il Başkanlığımızın koordinesinde belirtilen tarihlerde gerçekleştirilmeye devam edecektir.

Ak Partimize gönül vermiş tüm Karapınar’lı üyelerimizi 11 ve 12 Ekim tarihinde yapılacak olan mahalle delege seçimlerine katılmaya ve oy kullanmaya davet ediyorum.

Nadi Tartan

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık