DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Anıt Cafe, ÜZDÜ

18 Ekim 2014 Ekleme Saati: 13:36
6.267 kez görüntülendi

Anıt Cafe, ÜZDÜ

 

Karapınar Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan, ilçede hizmete giren işyerlerini ziyaret Hayırlı olsun temennisinde bulundu. Karapınar’ın her gün gelişmekte olduğunu ve Karapınar’da Cafe kültürünün arttığını söyleyen Ayhan Aygüneş Karaaslan, “Bizim ilçemizde artık gelişmiş ilçeler gibi bir çok alanda hizmet almaya başladı. Bu gelişmeler bizleri mutlu ediyor. Bizler meclis Üyeleri olarak ilçede hizmet veren ve ilçenin gelişimine katkı sağlayan işyerlerine destek veriyoruz. Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizin bu konuda ki uyumu, çevre ilçelere örnek teşkil etmektedir. Bu uyumu bozmadan daha güzel hizmetlere imza atmayı istiyoruz. Bütün atılımcı hemşerilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Anıt Cafe Fotoğraf Çekinmeye Çekinerek Üzdü

En son hizmete giren Anıt Cafe ile ziyaretlerine başlayan Ayhan Aygüneş Karaaslan, Anıt Cafe çalışanları ile resim çekinmek istediğinde, cafe işletmecileri cafe içinde personel ile resim çekinilmesine izin vermediler. Daha önce Belediye Başkanı ve personeli ile resim çekinen Cafe işletmecilerinin Ayhan Aygüneş Karaaslan ile fotoğraf çekinmek istememesine üzülen Aygüneş, “Herhalde biz muhalefet partiden olduğumuz için bizimle görünmek istemediler. Sadece hayırlı olsun amaçlı bu ziyaretimizin bu şekilde karşılanması bizi üzdü” dedi.

Yıldız Simit Şenol Demircan memnuniyetini belirtti.

çekinmekten çekindiler yıldız 700İlçeye açmış olduğu Yıldız Simit Dünyasını ziyaret eden Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan’ın ziyaretinden son derece mutlu olduğunu söyleyen işletme yöneticisi Şenol Demircan, “Meclis Üyemizin işyerimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmasından son derece memnun olduk. Kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Cafe Keyf işletmesi ziyaretten onur duyduğunu belirtti.

çekinmekten çekindiler cafe keyf 700Yıldız Simit Dünyasından çıktıktan sonra Cafe Keyf işletmesini de ziyaret eden Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan işyeri sahipleri ile çay içerek sohbet etti. İşletme sahipleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtirek, cafe içerisinde beraber hatıra fotoğraf çekindiler.

Cafem cafe ziyareti sonraya kaldı.

Tibeg Kahvesi ile isminden bahsettiren Cafem Cafe işletmesinide ziyaret ederek tibeg kahvesi içmek isteyen Aygüneş hanım, cafe işletmecilerinin yakınlarının cenazesi nedeni ile kapalı oldukları için bu ziyareti gerçekleştiremedi. Aygüneş, “Daha sonra Cafem Cafe’ye gelerek namı değer Tibeg kahvesini içeceğim” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık