DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Avrupa Öncüsü Ekol

21 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:21
500 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ülkemizde 1990 yılından itibaren artan müşteri beklentileri doğrultusunda hızla gelişerek faaliyetlerini uluslararası boyutlara taşımış olan Ekol, sunmakta olduğu en son teknoloji kalitesindeki hizmetleriyle de fark yaratmaya devam ediyor.

Bunlarla birlikte; geniş bir ağa sahip olan hizmetlerimiz arasında, Hava Yolları Kargo hizmeti başta olmak üzere, dünya çapında bir kaliteyle birleşen hizmet genişliğimizi tüm müşterilerimize güvenle eriştirebilmekteyiz.

Aynı zamanda; Tren Taşımacılığı hizmetimiz ile de, hem çevreye daha duyarlı hizmet sunumları sağlarken, hem de hızlı ve aktif çalışma bütünlüğümüz ile güvenli taşımacılık hizmetimizi kolaylıkla sağlayabilmekteyiz.

Benzer nitelikte; daha ekonomik taşımacılık için de öncü hizmet kalitesine Kara Taşımacılığı hizmetimiz kapsamında sahip olabilmektesiniz. Bu bağlamda; önce kalite ve müşteri memnuniyeti sloganımızla, ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet alımları sağlayabilmektesiniz.

Bunlara dâhil olarak; müşteri bütünlüklerinin sağlandığı en çağdaş hizmet bütünlükleri arasında yerini alan Fuar Lojistiği hizmetlerimiz ile de, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile ihtiyaç duymakta olduğunuz taşımacılık işlemlerinizde A’dan Z’ye hizmet bütünlükleri sağlamaktayız.

Netice itibariyle; taşımacılık işlemlerinin en kaliteli adresi olan hizmetimiz ile ekonomik ve doğa dostu hizmet alımlarını rahatlıkla elde edebilmektesiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık