DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Bebeğinizin Yatağı Yataş’ta!

1 Ekim 2014 Ekleme Saati: 14:08
727 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mobilya sektörünün en iyi markası olan Yataş yeni kreasyonlarını geliştirdi. 2014-2015 kreasyonları ile Yataş, özellikle genç odaları için gençlerin dilini anlayarak yaratmış olduğu tasarımlar ile genç odası kreasyonunu sundu.

Genç Odaları ve Mobilya Modelleri Yataş’ta!

Gençler, rahat bir yatak odası ve çalışma alanı için ideal bir genç odası sizleri bekliyor. Mobilya sektöründe gerek tasarımları ile gerek stil dizaynı ile öncü olan Yataş rahat ortopedik yataklar ile sizlerin iyi bir uyku çekmesi için çalışmıştır. Genç odaları için en çok tercih edilen yataş modelleri ise; Bloom, Crispy, Mistral modelleridir.

Bebeğiniz İçin Özel Tasarlanan Bebek Yatakları

Sadece gençler için değil, bebekler için de tasarlanmış bebek yatakları bebeğinizin sağlıklı gelişimi için idealdir. Antibakteriyel maddelerden oluşturulan bebek yatakları bebeğinizin güvende olmasını sağlayacaktır. Bebek yatak modelleri arasında en çok tercih edilen Yataş ürünleri ise; Bebiş, Yumurcak, Miniko ve Agu modelleridir.

Bir çok mobilya tasarımı ile lider bir marka geliştiren Yataş, evinizin her köşesi için ideal tasarımlar sunmaktadır. Yataş ürünlerini incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Evinizin ideali Yataş!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık