DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Belediye Meclisi Toplandı

9 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:13
1.316 kez görüntülendi

Belediye Meclisi Toplandı

Karapınar Belediyesi Meclisi, Eylül Ayı ve öncesinin değerlendirmesini Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen Meclis toplantısında Meclis üyeleri ile değerlendirdi. Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy ve Belediye Meclis Üyeleri ile Fevzi Paşa Mahallesi muhtarı ve sakinlerinden bir heyet katıldı.

Kurtbasan yolunun yapımının başlamasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Muhtar Cavit Aşıroğlu ve beraberindeki heyet, başkan Yaka ve ekibine başarılarının devamını dileyerek çiçek ikram ettiler.

Meclis üyelerinden bazıları da belde ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Bu çalışmaları hep beraber karar alıp yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “İlçemizde yapılacak çok hizmet var. Biz birlik beraberliğimizi bozmadan hep beraber çalıştığımız sürece başarı da huzur da kaçınılmaz olacaktır. İlçemizin kanayan yaralarının hepsini sarmak için hepimiz gayret etmeye devam edeceğiz. Başarı da başarısızlıkta hepimizin eseri olacaktır. Ama ben çok güzel hizmetler yapacağımıza eminim. Zira görevi devir aldığımızdan bu yana yaptığımız hizmetler, yapacağımız çalışmalara ışık tutmaktadır” dedi.belediye meclis toplantısı ekim 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık