DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

DAHA DAYANIKLI ZEMİNLER

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:42
360 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Eski görünümlerine oranla zeminlerin daha şık bir hale dönüşmesi için epoksi zemin kaplama yöntemine başvurulması gerekir. Bu tür kaplama her türlü kimyasal maddelere karşı sağlam ve dayanıklılık ile öne çıkan bir yapısı vardır. Kokusuz özelliği ile hiçbir kötü kokularının hâkim olmayacağı aksine daha modern ve şık zeminlerin bulunduğunuz mekânda açığa çıkacağı bir gerçektir. Oldukça kullanışlı olan bu kaplamanın ayrı bir havasının yanı sıra çekici bir özelliği de bulunmaktadır.
Birçok renk çeşidine sahip olan zemin kaplama, çatlama, kırılma ve bozulma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı sağlamaz. Zeminlerin temizlenmesi işleminde insanlarımızı yormadan rahat temizliklerin yapıldığı bir alan sunmaktadır. Dekoratif dizaynlara düşkün insanlar bulundukları alana bu kaplamaları tercih ederek ortama farklı bir hava katabilirler. Zamanla çoğu ürünlerde meydana gelen aşınma sorunlarının epoksi kaplamada olmadığını aksine uzun ömürlü kullanımlara sahne olduğunu söylemek mümkündür. Hiçbir şekilde çözücü gerektirmeyen bu ürünleri zeminlerinizde kullanmanız ortamınızın istediğiniz şekilde olmasını sağlayacaktır.
Ayrıca birçok sektör alanında kullanılan epoksi boya arzu edilen renk ve desenlerde sunularak ortamı farklılaştırmaktadır. Hastane, garaj, otopark, ağır sanayi, laboratuvar, ameliyathane gibi pek çok yerde ihtiyaç haline dönüşerek kullanılmaktadır. Yüzeye uygulanma işleminden sonra kolaylıkla kullanılmaktadır. Diğer zemin özelliklerine göre sert ve sağlam yapıya sahip olan epoksi boyaların alanlara büyük faydası olduğunu söylemek mümkündür.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık