DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Eğitimde Yeni Bir Boyut: Platform Akademi

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:51
475 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Her bireyin, en büyük hayalidir iyi bir iş sahibi olmak. Bu doğrultuda herkes hedefini belirler ve bu yolda alacağı eğitimi seçer. Daha sonraki aşamada, edindiği meslek dalında kendini geliştirmek, profesyonelleşmek ve kariyerini yükseltmek en büyük amaçtır.Platform Akademi, bu amacı gerçekleştirmek için gerekli eğitimi vermek amacıyla oluşturulan bir platform.

Her biri kendi alanında profesyonel eğitimciler tarafından, oluşturulan program çerçevesinde, kaliteli ve modern bir eğitim sunuyoruz. Katılımcılarımız, aldıkları eğitim sonucunda, kendi sektörlerinde uzmanlaşıyor ve kariyerlerini geliştirme alanında önemli deneyimlere sahip oluyorlar.

Platform Akademi’nin eğitim dallarından biri, dış ticaret eğitimi. İthalat ve ihracat prosedürleri, dış ticaret sisteminin akışı, vergi ve gümrük mevzuatının işleyişi, dış ticaret sisteminde ödeme işlemleri gibi konuların yer aldığı eğitim programı, dört haftadan oluşan 50 saatlik bir süreci kapsıyor.

İnsan kaynakları eğitimi ise, bu alanda eğitimini tamamlayan öğrenciler, yeni iş kuracak firmalar, girişimciler, personel müdürleri ve görevlilerini, insan kaynakları konusunda geliştirme ve uzmanlaştırma amacı doğrultusunda hazırlanan bir program. 60 saatlik eğitim programının sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika da veriliyor.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık