DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Ev Mambo Farkı İle Dekorasyon

15 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:42
471 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yemek takımı şık ve görsel anlamda son yıllarda ön plana çıkan farkıyla değişen modelleri ile fark edilmektedir. Yeni evlenen gelinin çeyizine hediye olarak alınan yemek takımları 12 veya 24 parça olmak üzere değişik parçaları ile dikkatleri çekmektedir.

Ürünler arasında çiçek sevenler veya daha modern olan takımlarında olduğu gerçektir. Ev mambo firmasında bulabileceğiniz size özel uygun fiyatlarla sizde hemen alabilirsiniz. Banyo paspası Rengârenk ve değişik modellerde olması banyolarınızı şık göstermeye yetmektedir.

Çiçek veya kalp modelleri ile sadeliği sevenler için özellikle düşünülen paspasları uygun fiyatla anında alabilirsiniz. Bornoz takımı bay ve bayan olarak tek olarak veya takım halinde bulabilirsiniz. Klasik olan aplik modelleri yerine artık modern tarzda apliklerle karşılaşabilirsiniz.

Genellikle cam olan aplikler aydınlatma olarak salonunuz veya odalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz eşyalar arasına girmektedir. Ayrıca taşlı modelleri ile dikkat çekmektedir. Çocuk odaları için özelikle renkli olarak kullanılan aplikler odaya farklı bir tarz yaratmakla birlikte göze hoş görünmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık