DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

EV MAMBO ŞIKLIĞINI SİZ DE YARATIN

9 Ekim 2014 Ekleme Saati: 14:33
569 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mobilyalar arasında yer alan takımların yanında özel olarak hazırlanan ve kumaşlarının renkli olması ile dikkat çeken berjer koltuklar kullanışlı ve görünüm açısından güzel mobilyalardır.

Genelde tekli koltuk olarak ortaya çıkan ve takıma farklı bir hava veren berjer koltukları takımlarla beraber koltukların yastıklarının renkli olması berjerin aynı renkte olması dikkatleri çekmektedir. Lambader salona has kullanılan aydınlatma cihazı olup mobilyaların yanında özel olarak kullanılan aksesuarlardır. Keramika ürünleri marka olup özellikle zücaciye sektöründe porselen ve mutfak eşyalarını kızınızın çeyizine alabilirsiniz.

Mutfak eşyalarına bakıldığında artık cam yerine renkli fincan veya porselen çay takımlarının son derece güzel görünüme sahip olduklarını görmek mümkündür. Ev mambo firması sayesinde aradığınız ürünü bulup fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar saati odaya ve ortama uygun değişik modeller arasında çocuğunuzun odasına çizgi film resimleri ve duvara uygun değişik modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Salonunuza özel bir saat arıyorsanız kanvas saatler kumaş ve baskı yöntemi ile duvarınızı süslemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık