DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Farklı Konseptler ile Evinizi Süslüyoruz

9 Ekim 2014 Ekleme Saati: 15:17
404 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yeni evlenen çiftlerin en büyük heyecanıdır evlerine eşya almak. Hangisini alacaklarına bir türlü karar veremezler, hem düğünün heyecanı hem zevkin tarzın uyumu derken iş içinden çıkılmaz bir hal alır. İşte yeni evlenen çiftlerin derdine tam bu noktada derman oluyor ve işlerini kolaylaştırıyoruz.

Farklı ürünlerden oluşan düğün paketleri sayesinde evlerinin eşyalarını bir çırpıda tamamlayıveriyorlar. Düğün paketleri içinde yemek odası takımı, yatak odası, koltuk takımı gibi mobilyalar olmak ile beraber yeni çiftler için kanepeler, tv, tv ünitesi ya da portmanto gibi eşyalar hediye olarak veriliyor. Böylece aldıkları eşyalar yanında ekstra eşya sahibi olmuş oluyorlar.

Sizler için hem farklı hem dayanıklı hem de gösterişli ürünleri bir araya getirerek tarzınıza ve zevkinize uygun mobilyaları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca oluşturulmuş paketler içerisinde beğenmediğiniz ya da tarzınıza uygun olmayan parçalar var ise onları gönül rahatlığı ile değiştirebilir dilediğiniz parçayı paketinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca paket halinde mobilya almanız orjinal fiyatlara göre daha ucuza eşya sahibi olmanız anlamına geliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık