DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

GÖZ ALICI MEKÂNLAR, ŞIK SOFRALAR

20 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:07
472 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Şık sofraların vazgeçilmez ürünleri olarak bilinen Runnerlar, örtüler ve kullanım bakımından kolaylık sağlayan amerikan servisi her zevke ve beğeniye göre farklı konsept ve türlerde üretilirler. Farklı masalara ve türlere göre runner örtü bulmak gelişen tekstil sektörü ile daha da kolaylaşmıştır. Her bütçeye göre üretilen modeller tekstil mağazalarında bulunabilir.

Kullanım yerleri ve türlerine göre amerikan servis çeşitleri dikdörtgen, oval, yuvarlak, özel tasarım baş başa modeller, sehpalar için round şeklinde tasarlanan örtü türleri ile geniş kategori ve türleri bulunan bir ürün yelpazesi vardır.

Dinner design markası olarak yılların kalitesi ve güveni ile çeşidine göre kullanılan kumaş türleri modern ve klasik tarzlardaki rengârenk göz alıcı modeller ile ev dekorasyonunuzdaki estetiği ve şıklığı farklılık yaratarak dikkat çekici şekilde ön plana çıkarmayı sağlamaktadır.

Siz de geniş ve çok farklı ürünlerin bulunduğu sitemize giriş yaparak modellerimize göz atarak her kategorideki ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, kolaylıkla kapıda ödeme seçeneği bulunan alışveriş sitemizi kullanarak aradığınız ürüne kısa sürede, sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık