DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Güvence Şart

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:47
438 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evinizde ve apartmanınızda güvenliği sağlamak istiyorsanız firmamız aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz görüntülü diafon ihtiyacınızı karşılamak olacaktır. Gelişen teknolojinin ardından artık sesli sistemlerin yerini görüntülü konuşmalar almıştır. Bu sayede evinizin kapısında ve apartman giriş yerlerinde kimlerin geldiğini görebileceksiniz. Binanızın keşfi yapılarak sizlere uygun ürünler sunulup kısa sürede monte edilmektedir.

Böylelikle sizler de kendinizin ve ailenizin güvenliğini riske atmayarak güvence altına almış olacaksınız. Binaya ve siteye rahatlıkla kurulan sağlıklı diafon çeşitlerimizi sizlerde karel.com.tr adresimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kapılarınızda bekleyen ziyaretçileriniz ile sesli ve görüntülü konuşabilme ayrıcalığını sunan görüntülü interkom bina ve çevre girişlerinde sesli konuşma imkânı sağlayarak insanlarımıza rahat bir ortam sunmaktadır.

Her alanı rahatlıkla gözlemleyebilme fırsatını sunan bu ürünler günümüzün ihtiyaç haline dönüşen ve mutlaka bulundurulması gereken sistemler olarak fayda sağlamaktadır. Araç takip sistemi ile araçların konumlarını harita üzerinden takip edebilme fırsatını sunan ürünleri sizlere sunmaktayız. Sizlerde firmamız aracılığı ile dayanıklı ve yüksek performans özelliği gösteren uzun ömürlü ürünlerimizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık