DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Güvenlik Çözümleriniz Bizim Elimizde

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:47
406 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye teknoloji sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyette bulunan Karel, telefon ve santral pazarında yakaladığı büyük başarıyı, elektroniğin diğer kollarında da göstermeye devam ediyor. Özellikle güvenlik kamerası konusunda son yıllarda yaptığı atılımlarla, müşterilerin gözdesi haline gelen firmanın ürünlerini karel.com.tr internet adresinden de takip ederek, satın alabilirsiniz.

Ev ve işyerleriniz için sunduğu güvenlik çözümleri ile hayatınızı kolaylaştıran firmanın web sitesinde, analog güvenlik kamerası çeşitleri dışında, hareketli görüntüleri net olarak yakalama konusunda çok daha iyi sonuçlar veren IP kamera seçenekleri de bulunmaktadır.

Ayrıca kontrol altında tutulması gereken geniş bir alan söz konusu ise, bu tip alanlarda kullanılması ideal olan 360 derece dönebilen dome kamera modellerini de uygun koşullar altında bulabilirsiniz. Yine aynı şekilde görüntü netliği ve hareket yakalama konusunda çok daha üstün özellikler sergileyen HD güvenlik kamerası çeşitlerini de firmanın sitesinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Güvenlikle ilgili ortaya çıkabilecek tüm sorunlarınız için ürün, uygulama ve iletişim çözümlerini temin edebilir, satın alımlarınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık