DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İstanbul Web Tasarım

10 Ekim 2014 Ekleme Saati: 00:11
620 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, bir çok ilde bulunan müşterilerine hizmet vermiş ve projeleri nihayete kavuşturmuştur. Türkiye’nin dört bir yanında bir çok projeye imza atmış olan Mucizefikir, İstanbul Web Tasarım firmaları arasında kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir.

Web tasarım ilkelerimiz arasında; Responsive web tasarım, %100 seo uyumlu tasarım, mobil tasarım, profesyonel grafik tasarım, retina ready tasarım bulunmaktadır.

Müşterilerimize web sitesi yaparken yukarıda bulunan ilkelerin tümünü uygularız. Bu kalite anlayışımız ise, bizi diğer İstanbul web tasarım firmalarından, hatta Türkiye içerisinde bulunan web tasarım firmalarından ayırmakta ve bir adım önde tutmaktadır.

Web tasarım projeleri İstanbul iline özel değil, hizmet almak isteyen tüm firmalara ve şahıslara yapılmaktadır. Zira İstanbul ili içerisinde bulunan müşterilerimizde daha fazla toplantı yapabilme ve yüz yüze gelerek, geliştirmeleri birebir görüşebilme şansımız olmaktadır. İstanbul ili haricinde olan müşterilerimiz için ise, gerekli hallerde toplantı yapılmaktadır. Ancak bunun haricinde sürekli olarak her aşama paylaşılarak, dirsek temasında kalınmaktadır.

Web tasarım yaptırmak için bizimle irtibata geçmeniz, farklı ve kaliteli bir web sitesine sahip olmanız anlamına gelmektedir.

Bununla beraber, size özel seo danışmanlığı çözümleri üretiyoruz. Web sitenizi ilk sayfaya çıkartma garantisi veriyor ve organik bir çalışma ile rekabetin yüksek olduğu bu sektörde web sitenizin kalıcılığını sağlıyoruz.

www.mucizefikir.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık