DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kaliteli Tescil ve Patent İşlemleri Nerede Yapılır?

10 Ekim 2014 Ekleme Saati: 17:39
638 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Marka Tescil konusunda sorunsuz ve profesyonel bir destek almak için gerekli olan tek şey bir an önce sektörün en güvenilir firmalarından biri olan Marka Tescilim ile tanışmak olacaktır.

Marka Tescili Konusunda Güven

Biz, Türkiye’ nin her yerinde olan firmalarımıza sorunsuz ve çok kısa zaman dilimi içerisinde Marka tescili hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için alanında ehil çalışanlarımız ile yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Bakıldığında kıyasıya piyasa içi rekabetin olduğu sektörde gerekli olan ve sizi bir adım önde tutacak Marka Tescil Belgesi için asla başka bir web adresine de gerek duymayacaksınız.

Barkod Tescili Hizmeti

Portalımız içerisinde mükemmel bir hizmet sunduğumuz bir diğer kategorimizin barkod tescili olduğunu da görebilirsiniz. Bu yönde de bir çalışma almak için bize güvenmenizin yeterli olacağını biliniz.

Endüstriyel Tasarım Tescil Koruması

Son olarak da herhangi bir tasarımınızın başkaları tarafından kullanılmaması için gerekli olan endüstriyel tasarım tescil konusunda da adeta biçilmiş bir kaftan olduğumuzu dile getirmek isteriz. Hemen bizi arayın sizlerde en iyi hizmeti uygun fiyata almanın tadını çıkartın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık