DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kilim Mobilya İle Evinizi Yenileyin

20 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:19
399 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hemen herkes ev ve yaşam alanlarının en güzel şekilde dekore etmek kendi tarzına has özellikte eşyalar kullanmak ister. Ancak hem danışmanlık azlığından hem de farklı seçenekler sunulmadığından neredeyse tüm evler tek düze dizayn edilmektedir.

Kilim Mobilya olarak öncelikle sizlerin ihtiyaç ve gereksinimlerinizin tespitini yapıyoruz ve uzman personel kadromuz ile size en uygun tarzda mobilyalara sizleri yönlendiriyoruz. Koltuk takımları olarak tek düzelikten kurtulmuş her renge ve her tarza hitap edebilecek yeni trend takımları beğeninize sunuyoruz.

Evin aynası salon olsa da herkesin en özel ve belki de en fazla zaman geçirdiği oda olarak yatak odaları kabul edilir. İşte tam bu noktada da devreye bizler giriyor ve sizler için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş modeller ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Sadece yatak odanız ya da salonunuzda değil evinizin her köşesi için eşya ve mobilya tasarlıyor ve üretiyoruz. Özellikler oturma grupları olarak en fazla farklı çeşidi bünyemizde bulunduruyor ve beğeninize sunuyoruz. Ayrıca alış veriş sonrasında montalama ve kurulumu da bizler sizin için yapıyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık