DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

LİMASOLLU NACİ İLE İNGİLİZCE KONUŞMAYAN KALMAYACAK

9 Ekim 2014 Ekleme Saati: 16:30
571 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

1953 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak mektup ile eğitim adı altında bir yenilik başlatan sistemin kurucusu Naci Limasollu, kısa sürede on binlerce abone elde etti ve o yıldan bu yana hala etkinliğini devam ettirmekte.

Günümüzün gelişen teknolojileri ve artık internet çağında olmamız sebebiyle mektupla öğrenim adını uzaktan eğitime bırakmıştır ve yurt dışında da bağlantılı olduğu birçok kurumla öğrencilerine hizmet vermektedir.

Sitemizde yer alan İngilizce Türkçe çeviri bölümü, hem hatalarınızı bulmanızda hem de genel kültür olarak çok daha fazla kelime öğrenmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda İngilizce sözlük ile takıldığınız her yerde kelimelerin anlamına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek için ihtiyacınız olan her yöntemi içinde barındıran ve sizlere büyük bir kolaylık sağlayan sitemiz, İngilizce tensler konusunda simple present tense ile başlayarak tüm zamanları en kolay ve sade haliyle öğrenmenize yardımcı olacak.

Yılların deneyimiyle milyonlarca kişiye en kolay yoldan İngilizce öğretmeyi başaran sistemimiz ile sizde artık bu dili rahatlıkla konuşmak istiyorsanız, 7,24 eğitim alabileceğiniz bu uygulamayı bir an önce deneyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık