DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Liposuction ve güzellik uygulamaları

16 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:10
426 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Liposuction uygulamasını sadece uzman bir doktoru yapması gerektiğini unutmayınız. Bu konuda başarılı çalışmaları olan doktorlardan alacağınız hizmet her zaman doğru ve memnun kalacağınız sonuçları verir. Yani bu uygulama sıradan bir güzellik merkezinde yapılacak bir uygulama değildir. Liposuction bir operasyondur ve ortalama 1 ile 2 saat sürmektedir. Hasta rahatsız olduğu yani fazlalıkları bulunduğu bölgeyi doktoruna iletir ve doktor da bu bölgeler için uygulama yapmaya karar verir. Liposuction uygulamasında eşit olarak yağ almak çok önemlidir. Bir kısımdan alınıp diğer kısımdan alınmaz ise o halde ortaya çıkacak olan sonuç elbette çöküntüler ile dolu olan bir yağ kütlesi olacaktır. Bu sebeple doktorunuza mutlaka güvenin. Bizler bu uygulama için sizlere kesinlikle doktor Leyla Arvas’ı öneriyoruz.
Terleme tedavisi için hangi aşamada ihtiyaç duymalıyım diye bir soru işaretiniz olabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta öncelikle sizin ne kadar rahatsız olduğunuz olmalıdır. Eğer sizler bu terlemelerden rahatsız iseniz ve bir an önce kurtulmak istiyorsanız uygulama için doğru kişisiniz demektir. Terleme tedavisi uzman doktorunuz tarafından en kolay yöntem olan botox uygulaması ile yapılacaktır. Dolayısı ile sadece birkaç dakika içine ve acısız bir şekilde bu terlemeye son verebilirsiniz. Terleme tedavisi için ortalama 6 ayda bir ya da dilerseniz hava koşullarına göre yılda bir uygulama yaptırmanız yeterli olabilir. Terleyen kısımlara müdahale yapılır ve kişi artık eski terleme sürecini geride bırakır.
Burun estetiğinin oluş amacı sadece harika bir burun yarmanız olmayabilir. Bunun yanı sıra geçirmiş olduğunuz bir kaza sonrası rahatsız olduğunuz kısımları düzeltebilir ay da yine bir durum karşısında burnunuz kırılmış ve çok kötü görünüyor olabilir. Burun estetiği denilince nedene herkesin aklına sanki harika olan burunları çok daha mükemmel yapmak isteyenlerin işlemi gibi duruyor ama bugün yapılan birçok operasyon aslında kişinin kendini daha iyi hissetmesi ve toplum içinde rahatsız olmadan yapılan bir burun ile yaşama şansının verilmesidir. Burun estetiği için doktorunuz ile görüşebilir ve düzeltilmesi gereken noktaları ayrıntılı bir şekilde konuşabilirsiniz. Karşılıklı fikir alışveriş kesinlikle ortaya harika bir sonuç çıkaracaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık