DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Markanızın Güvenini İşin Uzmanına Bırakın

21 Ekim 2014 Ekleme Saati: 18:34
495 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Markanıza ışık tutmak, az laf çok iş yapmak ve işletme değerinizi arttırmak için bir an önce sahip olmanız gereken tüm marka tescil işlerinizi sektörün en deneyimli adresi olan ve bünyesinde profesyonel çalışanları ile tüm süreci sizin adınıza yürüten marka tescilim sitemiz ile giderebileceksiniz.

Marka Tescil Belgesi ile Markanızı Koruyun

Bu zamana kadar yüzlerce işletmeye destek olmayı başarmış şirketimizi, sizlerin de Marka Tescili ile ilgili piyasa üzerinde ki verimizi arttıracak çalışmalara imza atacaktır. marka tescil belgesi alımlarınızı da böylece kısa sürede halledebileceksiniz.

Endüstriyel Tasarım Tescil

Tasarımlarınıza sahip çıkan ve koruyan firmamız endüstriyel tasarım tescil işlerinizi de piyasa genelinden çok daha cüzi bedeller ile ve tahmin ettiğinizden daha az bir sürede gerçekleştirmeye devam etmektedir. Son olarak hizmet ağımızın bir diğer kategorisi ise Barkod Tescili işlemleri olmaktadır.

Sizler de hemen web sitemize giriş yapabilir, hizmet almak için bizi tercih eden referanslarımıza göz gezdirebilir ve aynı zamanda merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulmak için iletişime geçebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için bizi arayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık