DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Miniklere Özel Doğum Günü Sepetleri

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 11:59
495 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bebeğinizin 1 yaş doğum günü yaklaştı ve siz ona nasıl bir parti düzenleyeceğinizi düşünüyorsanız, sizlere hiç yorulmadan hem gelen konuklarınız hem de bebeğiniz için, bir doğum gününde olması gereken tüm malzemeleri bir arada sunuyoruz.

Telaşa kapılıp ayrı ayrı birçok mağaza dolaşıp parti malzemeleri arayarak zamanınızı boşa heba etmeyin. Doğum günü partisinde olması gereken tüm malzemeleri kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı tek bir sepete topladık. Sepetin içerisinde doğum günü süsleri, çocuğunuzun isminin yer aldığı ona özel parti malzemeleri ve bir doğum günü partisi organizasyonunda gerekli olan her şey mevcut.

Bebeğinizin en özel anı olan ilk yaş doğum günü partisi için, olması gereken her şeyi biz sizin yerinize düşündük, size sadece gelen konukların listesini çıkarmak ve hafızanızdan silinmeyecek bu özel anın keyfini sürmek kalıyor.

Sizin için uygun olan paketi seçip çocuğunuzun bilgilerini girdikten sonra istediğiniz paketi size kargo ile yolluyoruz, ürünlerimizde herhangi bir sorun çıktığı takdirde geri alma garantisini de siz değerli müşterilerimize veriyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık