DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Prof. Dr. Ahmet Akçay Sağlık İçin Burada

31 Ekim 2014 Ekleme Saati: 16:45
577 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ebeveynleri telaşlandırabilen tüm çocuk hastalıkları konusunda soruları kesintisiz olarak yanıtlayan Prof. Dr. Ahmet Akçay, sunmakta olduğumuz sağlık sitesi aracılığı ile astım tedavisi konularında da uzman bakış açısıyla soruları yanıtlayarak evlere gelen hekim hizmeti sağlamaktadır.

Bunlara ek olarak; çocuk alerji si başta olmak üzere, akıllarda soru işareti bırakan tüm tedavi yöntemleri hakkında doğrudan bilgilendirme sunan Akçay, astım ile mücadele eden çocuk ve bireyler için de etkin tedavi basamaklarını sorunsuzca aktarmaktadır. Ayrıca; sosyal medya ağları üzerinden de takip edilebilen hizmet sayesinde, ebeveynler gönül rahatlığı ile hizmet alımları elde edebilmektedir.

Aynı zamanda; göğüs hastalıkları uzmanı da olan Akçay, merak edilen hastalıklar konusunda doğrudan sorulara cevap verebilmektedir. Sadece bir internet erişimi dâhilinde, ihtiyaç duyulan her an evlere gelebilen hizmet bütünlüğü sağlayan Akçay, videolar ve makaleler ile de aydınlatıcı ve bilgi verici sağlık sunumlarına katkıda bulunmaktadır. Bu bağlamda; bebek bakımı ve hastalıkların tedavisi konularında da uzman gözüyle bilgiler sunmakta olan Akçay, sağlıklı bireylerin ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri kesintisiz olarak sunulan hizmet sayesinde aktarabilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık