DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

SEVİMLİ KİTAP AYRAÇLARI

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 10:38
567 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kitap okumayı alışkanlık haline getirerek hayatına her gün yeni bir bakış açısı ekleyen karakter sahibi kişiler hayal güçlerini genişletmektedirler. Her tür de kitap okumayı tercih eden bilinçli bireyler sık sık kitap evlerini ve ya kütüphaneleri ziyaret etmektedirler. Fakat iş ve çocuklarından dolayı çok fazla zaman ayıramadıklarından dolayı internetten kitap siparişi vermekte ve en çok satılan kitaplara göz atmaktadırlar.
kitap ayracı özellikle yolculuk yapacak bireylerin işine yaramaktadır. Uzun seyahatler de kitap okumayı seven kişiler kitaplarını yanlarından ayırmamaktadırlar. Okudukları heyecan verici sayfalar arasına koyacakları kitap ayraçları hoş bir görünüm açısından gerekli olmaktadır. Hem de okudukları sayfayı kolayca bulmalarını sağlamaktadır.
Kitaplarına önem veren kişiler kitap kenarlarını kıvırmayı sevmemekle birlikte minik kâğıt parçaları koymaktan da kaçınmaktadır. İnternetten kitap siparişi verdikleri zaman ardından yeni çıkan mıknatıslı kitap ayracı siparişi vermektedirler. Balkon da ve ya dışarı da kitap okurken kitap arasındaki ayraç düşebilir ve ya uçabilir. Mıknatıslı tercih ederek birkaç sayfayı tutturup minik bir kitap ayracı işinizi görmektedir.
El işi tarzında uğraşlar ile ilgilenen kişiler kendi kitap ayraçlarını kendileri yapmaktadırlar. İnternette yer alan talimatları takip ederek gerekli kâğıt, karton ve çeşitli materyaller ile kendi zevkinize uygun kitap ayraçları yapabilirsiniz. Kitap evlerinde de kolaylıkla bulabileceğiniz kitap ayraçları ile kalın kitaplarınızı süslü bir görünüme sokabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık