DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Sibertek Mantar Bariyer Sistemleri

14 Ekim 2014 Ekleme Saati: 13:47
555 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ülkemizde yaşanan sık kazalar farklı yolların uygulanmasına zemin hazırlamıştır. Yaşanan kontrolsüz girişlerin engellenmesi ve araçların kontrol altında tutulmasını sağlayan mantar bariyer oluşabilecek kazaların şiddetini azaltmak için gereklidir. Giriş ve çıkışları denetim altına alarak insanların can ve mal güvenliğinin alınması açısından son derece önemli bir rol oynamaktadır.

Güvenliğinizi Bariyer Sistemleriyle Sağlayın

Bu yüzden insanların yaşamlarını tehlikeye atmamak açısından bariyer kullanılması şart olmuştur. Bu ürünler maximum güvenlik sağlayarak kolay monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Dükkân önlerinde, alışveriş merkezlerinde ve birçok yerde ihtiyaç duyularak rahatlıkla kullanılmaktadır.

Pnömatik Mantar Bariyer ile Maksimum Güvenlik

Paslanmaz borulardan imal edilen pnömatik mantar bariyer her türlü hava koşullarına ve darbeye karşı dayanıklılığı mevcuttur. Birçok ışığı bütünleşmiş etme özelliği ile can ve mal kayıplarının ortadan kalkmasına zemin hazırlar. Bu sayede artık meydana gelen birçok kazalara dur demek ve kayıpların önlenmesi için bir ortam oluşturmak bariyerler aracılığı ile gerçekleşmiş olur.

Ayrıca Sibertek firmasının bünyesi altında bulunan pnömatik yüksek çalışma hızlarına kolay yoldan erişebilmektedir. Sıkıştırılmış birçok enerjinin kullanılmasını sağlayan bu sistem hava basıncı ile çalışma işlemi gerçekleşmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık