DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Ultrasonik Kalınlık Ölçüm Cihazı Ürünleri Instro’da!

16 Ekim 2014 Ekleme Saati: 17:32
583 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Firmamızın hizmetine dâhil olan metroloji sektörüne ait olan tüm parçalar ve yapılandırmalar siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. İnstro ailesi olarak 2000 yılının ortalarından bu yana durmadan ve sürekli ilerleme ve gelişme isteği ile sizlere yeterli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 15 yıldır biriktirdiğimiz bilgi birikimi ve müşterilerimizin güveni, bizi çok daha fazla büyütmüştür.

Dijital Kumpas Ürünleri

Kaliteli ve güvenilir hizmet için personellerimiz ve fikir ortaklarımız durmaksızın çalışarak Instro’yu büyütmeye devam edeceğiz. Firmamızın hizmetleri arasında size sunmuş olduğumuz dijital kumpas ürünleri, alanında uzman mühendisler tarafından dikkat ile üretilmeye devam etmekte. Araç boya ve kaplama kalınlığı ölçüm cihazı ise bu alandaki ihtiyacınıza cevap verebilecek en kaliteli parçalar ile ve en kaliteli beyinler ile üretilir ve sizlerin hizmetine sunulur.

Ultrasonik Kalınlık Ölçüm Cihazı

Ultrasonik kalınlık ölçüm cihazı da sizlere vermeye devam edeceğimiz hizmetlerimiz arasında olup, en çok tercih edilen ve güvenilirliği bakımından en rahatlıkla temin edilen ürünlerimiz arasındadır. Bu ve bunun gibi benzer ürünlerimizi takibe almak ve bizi incelemek için hemen instro.com.tr web adresini ziyaret edin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık