DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Yıldırım Auto Hizmette

30 Ekim 2014 Ekleme Saati: 04:49
1.819 kez görüntülendi

Yıldırım Auto Hizmette

Otomobilim herşeyim diyenlere MÜJDE

Hızla gelişen Karapınar’da artan araç sayısı beraberinde araçlara hizmet veren iş dallarının da sayısının artmasına sebep oluyor. İlçedeki araçların ihtiyacı olan aksesuar ve donanım hizmetlerini profesyonelce yapmak için yola çıkan Mustafa Yıldırım ve ekibi, ilçede kısa sürede tanınarak Karapınar’ın ilgi odağı oldu. Cumhuriyet Bayramı akabinde açılışı yapılan Yıldırım Auto’nun açılışına Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe teşkilat Başkanı Nadi Tartan, İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan, Jandarma Komutanı Orhan Özcan, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Daire Amirleri ve vatandaşlar katıldılar.

İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk’in duasının gıyabında Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka mikrofonu alarak, İlçemizde büyük bir ihtiyaca daha cevap veren sektöre ve çalışanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İşletme sahibi Mustafa Yıldırım ise, ilçede hakkaniyetli bir şekilde hizmet edeceklerini söyleyerek, ekibini profesyonelce kurarak en iyi hizmeti en ucuza yapmaya kararlı olduklarını söyledi.yıldırım auto açılışı 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık