DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Yine Ambulansı yok, Yine Sahip Çıkan Yok

25 Ekim 2014 Ekleme Saati: 18:30
4.634 kez görüntülendi

Yine Ambulansı yok, Yine Sahip Çıkan Yok

kaza muhammet cesur 700Yine Ambulans yok, yine bakan çeken yok…

Yaralı vaziyette uzunca bir süre ambulans beklediler

Karapınar Cumhuriyet Mahallesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı. Cumhuriyet Mahallesinde kontrolsüz kavşakta meydana gelen kazada yaralanan 3kişi Karapınar devlet hastanesine kaldırıldılar. Muhammet Cesur(34) yönetimindeki 42 JC 582 plakalı kamyonet ile Mustafa Hancıoğlu(40) yönetimindeki 42 FN 900 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada Muhammet Cesur ve yanında yolcu olarak bulunan Soner Elmacı(29) ile diğer araç sürücüsü Mustafa Hancıoğlu yaralandılar.

Karapınar Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Muhammet cesur ve Soner Elmacı, Konya Meram Araştırma hastanesine sevk edildiler. Sabah meydana gelen kazada yaralanan şahısları Konya’ya götüren 112 ekipleri ve Ambulansın olmaması neticesinde Hastanede uzun bir süre ambulans bekleyen yaralıların yakınları fenalık geçirdiler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. vatandaş dedi ki:

  Olmaz tabi abi adamlar devletin arabasiyla cafelerde alis veris merkezlerinde ihtiyaç giderirse daha cok ambulans bekleriz sanki babalarının malı yetkilileri göreve çağırıyorum

 2. dr can dedi ki:

  vatandaş kardeşim,haberi iyi oku.haberde :112 ambulansı konyaya hasta götürdüğü için yok….yazıyor…112 ambulansı. karapınarda 1 tane olduğuna göre ve oda konyaya hasta götürdüğüne göre.ikinci bir 112 ambulansı ile sevk gerektiğinde ya ismil ya da ereğliden 112 ambulansı gelir ve hastayı konya ya götürür.muhtemelen bu olaydada öyle olmuştur….ereğliden yada ismil den 112 ambulansı gelene kadar da yaralılar karapınar acilde takip edilmiştir….

 3. fatma dedi ki:

  Kimse kafasina göre konusmasin bizim her hareketimizden komura kontrol merkezinden bilgisi dahilinde yapilir tabi hic yek yemeyelim icmeyelim hemde gps takibindeyiz burada ambulansin az olmasi yetersiz olmasi olayi var saptirmayin konuyu

 4. vatandasa dedi ki:

  Zoruna mi gitti vatandas. Devlet bize yemek verdi biz mi yemedik bilip bilmeden konuşma

Yukarı Çık