DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

AK Parti İlçe Teşkilat Başkanlığına Aday Adayı

26 Kasım 2014 Ekleme Saati: 02:56
2.386 kez görüntülendi

AK Parti İlçe Teşkilat Başkanlığına Aday Adayı

Karapınar’da Ziraat Mühendisi olarak halka hizmet veren Ali Gülbahar, 07 Aralık 2014 tarihinde yapılacak olan Adalet ve Kalkınma partisi Karapınar ilçe Teşkilat Başkanlığına aday adayı olduğunu resmen açıkladı.

Henüz 30 yaşında olan ve dinamik olduğunu söyleyen Gülbahar, “Siyaset yapmayı seviyorum. Yüreğimdeki hizmet aşkını ve enerjimi İlçeme hizmet etmek için harcamaya adayım. İlçemde mevcut sorunlara hakimim. Tespit etmiş olduğum eksiklerin giderilmesi noktasında, ilçeme hizmet etmeye adayım. Bu hizmetimi yıllardır dürüst siyaseti ile halkın özgüvenini kazanan adalet ve Kalkınma Partisinde yapmak için adayım.aday adaylığımı ilçemiz basın mensupları aracılığı ile resmen açıklıyorum. Allah nasip eder de bu görev bana verilirse, Genel Merkez ve İl Yönetimi ile omuz omuza çalışarak ilçeme hizmet etmek istiyorum. Hedefim, Karapınar’ı her alanda daha iyilere taşımaktır” dedi.

Ali Gülbahar; 1984 Karapınar doğumlu. İlkokulu Mehmet Akif İlköğretim okulunda, Orta öğretim ve Lise eğitimini Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesinde tamamladı.2005 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat fakültesi Toprak ve Bitki Besleme bölümünü tamamladı. Askerliğini Ankara Yapan Gülbahar iş hayatına 2010 yılında kurduğu “Gülbahar Toprak Bitki Analiz Laboratuvarı Tarım Ürünleri ve Mühendislik Şirketinde” başladı.

İlçemiz tarım ve Hayvancılıkta rekorlar kıran bir ilçedir ve bu konuya vakıf birisi olarak hizmetin en güzelini Karapınar ile buluşturmaya aday olduğunu söyledi.ali gülbahar Ak Parti  ilçe başkan adayı 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık