DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Araç Kiralama Sektörü

10 Kasım 2014 Ekleme Saati: 16:06
497 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araç kiralama son dönemlerde hızla artması insanların araç almak yerine kiralamayı uygun görmektedirler. İstanbul araç kiralama son model araçlar istediğiniz renk ve modelde bulabileceğiniz ayrıca araçların sigortalanması aracın size teslim edilmesi durumunda sözleşme yapılmaktadır.

Lüks ve modern araçların yer aldığı İstanbul araç kiralama sektöründe yaşanan değişimler müşterilere en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Lüks araç kiralama son zamanlarda tercih edilen ve son model markalarla zengin müşterilere İstanbul da 1453 otomotiv firması sayesinde bu olanak sağlanmaktadır.

Önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet vermektir. Araçların son model olması müşterilerin konforlu ve zengin deneyimi karşısında istediği her yere gitmesini sağlamaktır. Vip araç kiralama özel bir araç olup uygun fiyat ve zengin görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Geniş ve şık bir konfora sahip olması ile tanınan vip araçlar kullanışlı ve geniş olması yüzünden tercih edilmektedir. Kiralık Ferrari son model ve rengi ile hız açısından muhteşem bir sürüş keyfini sizde hemen yaşayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık