DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Araç Kiralama ve Farkı

10 Kasım 2014 Ekleme Saati: 16:07
503 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Oto kiralama genelde araçları olmayan ve para karşılığında gün belirlenerek sözleşme yapılması ve aracın teslim işlemleri gerçekleşmektedir. Araba kiralama sektöründe 1453otomotiv firmasının açılması ve araçların kaliteli güvenilir ve bakımının devamlı olarak yapılması ayrıca son model lüks araçlarda bulunmaktadır. Zengin bir araç sistemine sahip olan firma özel konuklar veya yurtdışından gelen misafirleri için özel olarak hazırlanan lüks araçlar hizmete hazır şekilde bulunmaktadır.

Araç kiralama şirketleri hava alanlarında olup müşterileri anında alıp istedikleri yerlere ulaştırmaktadır. Şirketlerin açılma sebebi gerekli ve ihtiyaç durumunda emrinize anında hazır olan araç veya özel şoförleri sayesinde uygun fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanmak mümkündür.

Şoförlü araç kiralama özel gün ve gecelerde sizi istediğiniz yere götüren ve şoför sayesinde her yere gitmeniz mümkündür. Ayrıca havaalanından alarak sadece sizin hizmetinizde olup kiraladığınız gün kadar ücreti belirlenmektedir. İstanbul lüks araç kiralama personel ve ekibin sizi bilgilendirmesi ve rezervasyon sayesinde araç kiralama şartlarını kabul ederek sizde araca sahip olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık