DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Asitler

26 Kasım 2014 Ekleme Saati: 15:35
453 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

En çok zorlandığım konuların başında mol kavramı gelir. Bununla birlikte en çok karıştırdığım ve karıştırılan diğer konu da alkoller ve asitlerdir. Farklı türler ve farklı birleşimler olduğunda sürekli ekstra bilgi gibi gözüme görünmekteydi. Ta ki bu siteden konuları bakıp öğrenene kadardı.

Çoğu kişi sülfürik asit nedir bilmez. Üniversite sınavına hazırlanan sadece ismini bilir ama soru çıktığında yapamaz. Ben ise bu konuda farklı bir konumdayım. Çünkü ben bu konuyu öğrendim. Öğrenmeme bu sitenin o kadar katkısı oldu ki diğer bağlantılı konularda bile ekstra çalışmadan çıkarımlarla doğru yanıtı bulabiliyorum.

Diğer alkol türlerinden biri olan etil alkol ise günlük hayatımızda tüketilen bir ürün olmasına rağmen insanlar yine bunu farklı bilirler ve bu yüzden de sınavda soruları kaçırırlar. Farklı farklı kaynaklardan aynı konuya tekrar tekrar çalışmak yerine bu siteden buna tek bir kez çalışma yeterli oldu.

Son alkol türü olan metil alkol için de sadece bir deyim gibi bakmaktadırlar. Ancak doğru bilgiyi veren bu sitede gerçeğe ulaşıyorsunuz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık