DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Bağcılar Doğalgaz Kalorifer Tesisatı Firmaları

30 Kasım 2014 Ekleme Saati: 18:55
584 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çevreyi kirletmeyen, kullanımı sın derece rahat olan doğalgazın konutlarda ve endüstride kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Kömür, odun, elektrik, fuel oil gibi yakıtların yerini artık doğalgaz alıyor. Doğalgazla ısınmak için gerekli tesisatın yapılması gerekiyor. Ancak tesisat montajları dünyaca belirlenmiş standartlara göre yapılmalıdır. Bağcılar doğalgaz tesisatı firmaları bölgemizdeki tesisat yaptırma taleplerini karşılamaya çalışıyor. Yiğit doğalgaz tesisat firması olarak biz de tesisat montaj, bakım ve onarım çalışmalarını standartlara uygun şekilde yapıyoruz. Doğalgaz tesisatı gerektiği gibi yapılmazsa hem gaz açımı sırasında hem de daha sonraki kullanım aşamalarında pek çok sorunla karşılaşırız.

Firmamız İgdaş yetkili bayiidir ve montaj çalışmalarını İgdaş teknik şartnamesine uygun yaparak tesisatın sorunsuz çalışmasını sağlar. Eğer doğalgaz tesisatı yaptırmayı düşünüyorsanız firmanızın İgdaş yetkili firması olmasına siz de dikkat etmelisiniz. Tesisat montajı için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Keşif ekibimiz hemen size gelecek ve binanızın durumu ile ilgili incelemesini yapacaktır. Ekip çalışanlarımızın tümüne tesisat montaj ve bakımları konusunda eğitimler veriyoruz. Hepsi de eğitimli ve deneyimli kişilerdir.

Ekibimiz binanızda kullanılması gereken kombi cihazının belirlenmesi için binanın hacmini, yalıtımını ve havalandırmasını da inceleyecektir. Bağcılar kalorifer tesisatı montajını ve baca bağlantılarını yine teknik şartnameye uygun olarak yapıyoruz. Böylece verimli ve ekonomik bir ısınma sağlanmış oluyor. Doğalgaz mevcut kullanılan yakıtlar içinde en temiz olanıdır. Kül, is gibi atıklar üretmez ve çevreyi kirletmez. Evimiz kadar şehrimizin havası da temiz kalır. Doğalgaz depolama gerektirmez, bitti, azaldı sorunu yaşatmaz. Kesintisiz bir kullanım sağlar ve ne kadar kullanılırsa o kadar ödeme yapılır.

Bütün bu özellikler doğalgaza geçişi hızlandırmıştır. Yeni binalar yapılırken tesisat montajı yapılıyor. Eski binalarda ise kombi tesisatı kurularak doğalgaza dönüşüm sağlanıyor. Firmamız kaliteli tesisat montaj çalışmalarıyla müşteri memnuniyeti ve güveni yaratmış bir firmadır. Firmamızla ilgili detaylı bilgi almak için www.yigitdogalgaz.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat teklifi almak için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Ayrıca taksitli ödeme imkânları da sunmaktadır. Tesisat montajının yanında İgdaş ile ilgili işlemlerinizde de yardımcı olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık