DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Çiçek Sevdiklerinizle Aranızdaki Bağınızdır

28 Kasım 2014 Ekleme Saati: 18:10
419 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hepimiz sevdiklerimizi ufak hediyelerle mutlu etmek, onların özel günlerinde yanında olmak isteriz. Çiçek çok zarif bir hediye olmakla birlikte karşı tarafın yüzünde çoğu zaman ufacık da olsa bir gülümseme olur.

Yeni doğmuş bir bebeğin annesine, doğum günü olan bir sevdiğimize, sevgililer gününde eşimize, en mutlu günlerinde yanında olamadığımız sevdiklerimize, evlenen çiftlere ve daha birçok kişiye çiçek göndermek onun yanında olamadığımız anlarda bile bizim desteğimizi ve mutluluk temennimizi anlamasına neden olur. Sende karşındakini mutlu et yanında olamasan da çiçek gönder sevdiklerine. Gül, menekşe, papatya, orkide, karanfil, kardelen, lale ve daha birçok çiçek çoğu zaman duygularımıza tercüman olur, gül aşkın sevginin mesajını verirken, papatya masumiyetle mutlu eder karşısındakini, beyaz gül gönül almak için uğraşırken karanfil gülümseme olur karşıdakine. Renk renk çiçekler en büyük yardımcımız olur.

Bizde Çiçek Vitrini ailesi olarak sevdiklerinizin gülüşlerine ortak olmak için çalışıyoruz. Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde cicekvitrini.com adresine girerek çiçek siparişi verebilir, birbirinden güzel çiçekleri sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık