DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Diş Kaplama ile Gülüşünüzdeki Kusursuzluk

22 Kasım 2014 Ekleme Saati: 15:59
413 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Genellikle kötü görünümlere sebebiyet veren çapraz, ayrık ve eksik dişler, insanları psikolojik anlamda etkileyen nedenlerden birisidir. Bu görünümlerin önüne geçmek için uygulanan tedavi şekli porselen diş, insanların dişlerine yeni bir boyut kazandırmaktadır. Dişlerin fonksiyonel bozukluklarının giderilmesi sağlanırken eski diş görünümlerine kavuşmanız kolaylaşmaktadır. Genelde çürük çok fazla olan kişilerde dolgu yapamadığımız için başvurulan etkili yollardan biriside porselen dişlerdir.

Eksik dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilerek dişlere implant yöntemiyle yeni bir dokunuş sağlayan confident, artık aradığınız pürüzsüz diş görünümlerinize kavuşmanızı sağlamaktadır. Ağız kısmında kayba neden olan yerlerde çene kemiğinin iç bölgesine yerleştirilen implantlar sağlıklı bir tedavi şeklidir.

Dişlerinin kötü görünüm sergilemesinden dolayı rahatsız olan ve tebessüm etmekte dahi çekinen insanlarımız artık uyguladığımız zirkonyum diş kaplama yöntemleri ile istediği görünümlere rahatlıkla kavuşabilecektir.

Estetiksel yöntemlerden birisi haline gelmiş porselen kaplamalar ile kusursuz dişler ortaya çıkacaktır. Sizlerde oldukça uygun belirlenen implant diş fiyatları yollarıyla sahip olmak istediğiniz görünümlere ekonomik açıdan ulaşabileceksiniz. Diş bozukluklarını tamamen ortadan kaldıran profesyonel hizmetlerimiz ile artık istenilen dişlere kavuşacaksınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık