DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Engellenen Sitelere Nasıl Girilir?

12 Kasım 2014 Ekleme Saati: 21:12
534 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnternet artık eskisi kadar güvenli bir sanal dünya değil, bu dünyada dışarıdan gelebilecek internet tehtidlerinden sizi korumak ve bunun yanı sıra son derece güvenli bir internet dünyasının kapılarını aralamak ayrıca engellenen sitelere girmek için Hotspot Shield programı kullanılabilecek en iyi yazılımlardan biri konumundadır. Hotspot Shield yazılımı temelinde VPN tabanlı bir yazılım olup internette gezintiniz boyunca sizin kişisel verilerinizin başkaları tarafından ele geçirilmemesi için bağlantınızı daha güvenli bir hale getirmeye yardımcı olur. Bu sırada kendi şifreleme algoritmasından faydalanır ve böylece kişisel verilerinizin başkaları tarafından ele geçirilmemesine yardımcı olur. Tabii tek özelliği bu değil, bunun yanı sıra IP adresini gizler ve internette olduğunuz süre boyunca sizin anonim bir şekilde gezintinizi devam ettirmenize yardımcı olur.


Kısacası Hotspot Shield programı sizin normal ağ geçidinizden kat kat daha güvenli ve kusursuz algoritmalar ile korunan ağ geçidinize geçişiniz aşamasında bir köprü vazifesi görür. Anonim gezmenin verdiği zevk ile sansür uygulanan bir çok siteye de sansür yokmuş gibi erişim göstermenize yardımcı olur. Böylece ekstradan DNS adresleri ve proxy değiştirme gibi yorucu işlemler ile uğraşmak zorunda kalmadan Hotspot Shield sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz web sitelerine hiçbir engel ile karşı karşıya kalmadan giriş yapabilme olanağına sahip olursunuz.

Hotspot Shield İndir

Zenmate Nedir?

Eğer internet üzerinde verilerinizin çok daha gizli bir şekilde direk sunuculara ulaşmasını istiyor, internet ile sörf sırasında sürekli bunaltan engellerle karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi yazılımlardan ikisi olan Hotspot Shield ve Zenmate eklentisi için şuanda sınıfının bir numarası olduğunu söyleyebilmek mümkün. Ayrıca İP bloklu oyunlar ile çok zaman geçiren kişilerin sürekli bu oyunlara bağlı kalmasını sağlamak için bu otomatik proxy tercihi yapabilen programları kullanmak oldukça yararlıdır.

Zenmate eklentisi Hotspot shield, Ultrasurf, Spotflux gibi Programlara zaran Google Chrome tarayıcısı ile entegre çalışan hızlı ve son zamanların en popüler VPN programlarından biridir.

Zenmate indir

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık