DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Etkileyici Film Vizyonda

25 Kasım 2014 Ekleme Saati: 15:16
1.100 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Vizyona girecek olan oldukça iddialı bir filmi sizler ile paylaşmak istiyorum. Seni seviyorum adamım sitesinden okuduğum kadıyla oldukça etkileyici ve sürükleyici bir film. Oyunda tecrübesini başarı ile yerine getiren Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın yer aldığı bu filmde bir aşk serüvenine bizleri davet edecekler.

Barış kılıç oyunda ki yapımcı karakteri ve farklı bir hayata geçiş yaparak gerçek aşkı aramaya çalışması, tutkulu ve duygusal bir aşkı izleyeceğiz. Oldukça kaliteli bir ekipten kurulan seni seviyorum filmi gerçekten şimdiden bile beni etkisi altına bırakmayı başardı diyebilirim aşkı ve duygusallığı aynı kare içerisinde göreceğimiz bu film ile her an konunun içerisinde kendimize yer bulabiliriz.

21 Kasımda vizyona girerek izleyicileri bekleyen bu filmden oldukça etkileneceğimiz ve memnun kalacağımız fragmanlarından anlaşılmaktadır. Kaliteli bir yapımı bizler ile buluşturan bu film oldukça etkileyici.

www.seniseviyorumadamim.com adresinde filmde rol alacaklar hakkında geniş bir bilgi paylaşımı aktarılmıştır. Bu sayede hem konusunu hem de rol alacak oyuncuların karakterlerini daha iyi anlamaktayız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık