DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Ferah Bir Banyo

29 Kasım 2014 Ekleme Saati: 10:51
495 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evimizin önemli bir kısmı içerisinde yerini alan banyoların kötü görünümleri beni rahatsız eden sorunların başında gelmekteydi. Duvarlarımın zamanla çatlaması, kirlenmesi ve üstüne temizlenmesi ile saatlerce uğraşmam can sıkıcı bir durumdu. Fakat arkadaşımın tavsiyesi üzerine ekonomik bir şekilde banyo fayans döşemeciliği hizmetini gerçekleştiren seramik döşenir firması beni huzursuz eden banyo görüntüsünden kısa zaman içerisinde kurtulmamı sağladı.

Fayans ustası çalışmalarını hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirerek kötü görüntülerin yerini daha şık ve modern bir görünümlere dönüştürdü. Artık göze hoş gelen bir banyoya kavuştuğum için oldukça memnunum. Firmanın tesisatçı hizmetlerini gerçekleştiren çalışanları banyolarımda çok fazla bir kırma işlemine başvurmadan kısa zaman içerisinde tertemiz bir görüntüye sahip olan banyoya kavuşturdu.

Ayrıca boyacı banyom için uygun renkleri seçerek banyomun daha ferah ve şık olmasına yardımcı oldu. Banyomun kötü görüntüsünden artık hiçbir eser kalmadığını ve daha modern bir görünüme sahip olduğunu söylemek istiyorum. Fayansların olmasıyla birlikte banyomda yeni bir hoş görüntü ortaya çıktı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık